• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Biz Kimiz

DAVETİYE VAR COM

 

Matbaa sektörün de uzun yıllardır faliyet gösteren firmamız gerek matbaa hizmetleri gerekse firmaların görsel ajansı olarak hizmet vermekedir. Firmamız şimdi de evlenen çiftlerimizin mutlu telaşlarının en aza indirip zamandan kazanmaları ve yüksek kalite standartlarında hizmet almasını hedefleyerek www.davetiyevar.com markasını hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Biz davetiyevar.com markamızda sizler için sadece, gerek tedarikçilerimiz davetiye firmalarının gerekse özel tasarımlarımız ile sizlerin en mutlu gününü unutulmaz yapmak.

 

1999 yılında Gebze'de kurulan firmamız, Gebze matbaa sektöründe her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir. 


Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa ve reklam sektöründe de çeşitli kolaylıklar  sağlamıştır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemiş durumdayız.


Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdın en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz. Bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz.

İlerleyeyen teknolojiyi işimize katıyor, sürekli yeniliklerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

 davetiye var logo kucuk


Nikah Şekerleri

Sedef Davetiye

Concept Davetiye

Popular Davetiye

Elite Davetiye

Erdem Davetiye

Kristal Davetiye
 Davetiye Var
 online davetiye siparişi ver
 
 davetiye var facebook
 davetiye var twitterdavetiye siparişÜyelik Girişi
Site Haritası