• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Sünnet Manileri

Sipariş formunda bulunan mani bölümüne yalnızca mani kodunu yazmanız yeterlidir (ör: 01)

Burdaki manileri seçmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz kendi oluşturduğunuz bir metni mani bölümüne yazabilirsiniz. 


62 - Oğlumuz Ahmet Mete'nin Sünnet düğününde siz sevgili dost ve akrabalarımızı aramızda görmekten onur duyacağız.

 

63 - Oğlumuz Ahmet Mete Sünnet oluyor, Bu mutlu gününde sizleri de yanında görmek istiyor.

 

64 - Ben Ahmet Mete Bu en mutlu günümde sizlerle beraber olmak istiyorum.

 

65 - Oğlumuz Ahmet Mete'nin Erkekliğe adım atacağı bu özel günde siz sevgili dost ve akrabalarımızı aramızda görmekten onur duyacağız.

 

66 - Oğlumuz Ahmet Mete Beni seven herkesi sünnet düğünüme bekliyorum.

 

67 - Oğlumuz Ahmet Mete'nin Sünnet sevincini sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

 

68 - Hz. Peygamberin Emridir Sünnet Bana da nasip oldu bu mürvet Duyanlar, duymayanlara duyursun, Arzu eden herkes sünnetime buyursun.

 

69 - Ailemin tek oğluyum Babamın sağ koluyum Hey büyüklerim Bende adam oluyorum Laf aramızda birazda korkuyorum Bu mutlu günüme sizleri de bekliyorum.

 

70 - Başıma giydim bir fes, Aniden oldum Prens, Korkmuyorum Pamuk Amca İstediğin kadar kes, Bu mutlu günüme, buyursun gelsin herkes.

 

71 - Öyle bir köprü ki geçmem gerek, Türk oğlu Türk'üm değilim ürkek! Gelin görün, olacağım sünnet, Herkes görsün nasıl olurmuş erkek!

 

72 - Yüce dinimiz emretmiş, Duydum ki bu sünnetmiş, Küçücük yüreğimle, Mutluluk dileğimle, Sizleri de bekliyorum Sünnet düğünüme.

 

73 - Sünnet sünnet dediler Başımın etini yediler. Eğer sünnet olmazsan, Sana kız yok dediler. Başa gelen çekilir Fazla olan kesilir Beni seven büyüklerim Sünnetime davetlidir.

 

74 - Sünnetçi amca sordu: Son Kararın mı Oğlum ? İçime bir korku doğdu. Joker hakkımı kullanıyorum Anne ve Babama danışıyorum. Dediler ki artık zamanı doldu Bütün sevenlerimi sünnetime bekliyorum.

 

75 - Bahar değil yaz işim Benim gönlüm az imiş Müslümanlığın ilk şartı Sünnet olmaz farz imiş Ben kararımı verdim Sünnet olmak tek derdim Bütün dostlar buyursun Sünnetçiye söz verdim.

 

76 - Bir küçük yavruyum Her işimde doğruyum Çetin (soyisim) Ailesinin Sünnet olacak tek oğluyum Müslüman olana şarttır sünnet Sizleri de ederim, Sünnet düğünüme davet.